Publications Office of the EU
HU-Hajdúnánás: Селскостопански машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

HU-Hajdúnánás: Селскостопански машини

  • Публикувано
    13/08/2011
  • Срок
    20/09/2011
  • Отваряне на оферти
    20/09/2011
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
16000000 Селскостопански машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
120,623,166.00 HUF
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Szállítási szerződés. TEDEJ, gépbeszerzés.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/09/2011 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV

16000000 - Селскостопански машини

15500000 - Млечни продукти

15511000 - Мляко

15000000 - Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти

15510000 - Мляко и сметана

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
120,623,166.00 HUF
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.