Publications Office of the EU
България-Пловдив: Външни гуми за леки автомобили - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Пловдив: Външни гуми за леки автомобили

  • Публикувано
    13/11/2015
  • Срок
    10/12/2015
  • Отваряне на оферти
    11/12/2015
  • Възложено
    23/02/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34351100 Външни гуми за леки автомобили
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,240,000.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
906,077.00 BGN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
№ 562-ЕР-15-СЕ-Д-З
Описание

Доставка на нови неупотребявани гуми-външни (летни, зимни) за автомобили, демонтаж, монтаж, съхранение и приемане на излезли от употреба гуми собственост на „ЕВН България Електроразпределение“ ЕАД по обособени позиции.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/12/2015 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.