Publications Office of the EU
Лaтвия-Рига: Инструменти за металообработващи машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Лaтвия-Рига: Инструменти за металообработващи машини

  • Публикувано
    10/05/2019
  • Срок
    12/06/2019
  • Отваряне на оферти
    12/06/2019
  • Възложено
    13/07/2020
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Tehniskā koledža”
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: LV003 Kurzeme
Стопански сектор (основен код по CPV)
42630000 Инструменти за металообработващи машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
564,575.21 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
448,536.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
9
Референтен номер на търга
RTK 2020/11
Описание

Apmācības simulatoru iegāde.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Rīgas Tehniskā koledža
Национален регистрационен номер: 90000022223
Пощенски адрес: Braslas iela 16, Rīga
Град: Rīga
Код по NUTS: LV003
Пощенски код: LV-1084
Държава: LVA
Лице за контакт: Egīls Bārdiņš
Основен адрес: http://www.rtk.lv/
По електронен път чрез:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Procurement
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/06/2019 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.