Publications Office of the EU
Фpaнция-Лил: Работи по оформяне на строителната площадка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Лил: Работи по оформяне на строителната площадка

  • Възложено
    05/06/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRE11 Nord
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45113000 Работи по оформяне на строителната площадка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
595,750.10 EUR
Референтен номер на търга
13S0174
Описание

Mises aux normes d'accessibilité des groupes scolaires Les Célestines et Viala Voltaire Camille Desmoulins à Lille.
La consultation est constituée de 12 lots. Il est précisé qu'aucune offre n'a été déposée pour les lots 2 et 8.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
595,750.10 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HVP
Пощенски адрес: 155 rue de Roncq
Град: Tourcoing
Пощенски код: 59200
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.