Publications Office of the EU
Гepмaния-Weilheim: Пожарни коли - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Weilheim: Пожарни коли

  • Публикувано
    24/08/2022
  • Срок
    27/09/2022
  • Отменено
    27/12/2022
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Weilheim i. OB.
Място на изпълнение
NUTS code: DE21N Weilheim-Schongau
Местоположение на купувача
NUTS code: DE21N Weilheim-Schongau
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144210 Пожарни коли
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
610,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
421,040.74 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Lieferung von 2 Wechselladerfahrzeugen WLF nach DIN 14502, EN 1846, E DIN 30722-1 und 14505:2004-10 für die Feuerwehr Weilheim

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stadt Weilheim i. OB.
Пощенски адрес: Admiral-Hipper-Str. 20
Град: Weilheim
Код по NUTS: DE21N
Пощенски код: 82362
Държава: DEU
Основен адрес: www.weilheim.de
По електронен път чрез:
https://www.subreport.de/E11542977
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/09/2022 14:00
Купувачи
Landkreis Weilheim-Schongau
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.