Publications Office of the EU
HU-Будапеща: Рекламни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Будапеща: Рекламни услуги

  • Публикувано
    26/05/2012
  • Срок
    11/06/2012
  • Възложено
    20/07/2012
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Magyar Turizmus Zrt.
Място на изпълнение
NUTS code: HU110 Budapest
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
79341000 Рекламни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
236,220,000.00 HUF
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Magyar Turizmus Zrt. külföldi és belföldi kommunikációjához kapcsolódó reklámügynökségi és online szolgáltatási feladatok elvégzése a Magyar Turizmus Zrt. koordinációjában. a szerződés megkötésétől számított 24 hónapra.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: PROVITAL Fejlesztési Tanácsadó Zrt.
Пощенски адрес: Bimbó út 68.
Град: Budapest
Пощенски код: 1022
Държава: HUN
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
236,220,000.00 HUF
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HG 360 Reklámügynökség Kft.
Пощенски адрес: Pálya u. 9.
Град: Budapest
Пощенски код: 1012
Държава: HUN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.