Publications Office of the EU
Aвcтpия-Виена: Телевизионни и радиоприемници и устройства за запис или възпроизвеждане на звук или образ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Aвcтpия-Виена: Телевизионни и радиоприемници и устройства за запис или възпроизвеждане на звук или образ

  • Публикувано
    06/02/2018
  • Срок
    15/03/2018
  • Отваряне на оферти
    15/03/2018
  • Възложено
    17/04/2018
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Universität Wien
Място на изпълнение
NUTS code: AT13 Wien
Местоположение на купувача
NUTS code: AT Österreich
Стопански сектор (основен код по CPV)
32300000 Телевизионни и радиоприемници и устройства за запис или възпроизвеждане на звук или образ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,139,625.00 EUR
Референтен номер на търга
17-018.907
Описание

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://univie.vemap.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/03/2018 11:05
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
5,139,625.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Пощенски адрес: Alserstraße 45-47
Град: Wien
Пощенски код: 1080
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.