Publications Office of the EU
Иcпaния-Oviedo: Строителен надзор - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Oviedo: Строителен надзор

  • Публикувано
    30/12/2017
  • Срок
    07/02/2018
  • Отваряне на оферти
    12/02/2018
  • Възложено
    19/09/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Consejería de Infrastructuras, Ordenación del Territorio y Medio Ambiente
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES120 Asturias
Стопански сектор (основен код по CPV)
71520000 Строителен надзор
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
489,685.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
489,685.00 EUR
Референтен номер на търга
18/024/CA-SE
Описание

Servicio de control, vigilancia y coordinación de seguridad y salud a la dirección de obra, de las contempladas en el proyecto actualizado 2013 de acondicionamiento general de la carretera AS-22, Vegadeo-Boal; tramo: Samagán-Lagar.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/02/2018 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
489,685.00 EUR
Окончателна договорна стойност
489,685.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Noega Ingenieros, S. L.
Пощенски адрес: C/ Idelfonso Sánchez del Río, 9, bajo
Град: Oviedo
Пощенски код: 33001
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.