Publications Office of the EU
D-Gelsenkirchen: Модули за кухненско обзавеждане - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Gelsenkirchen: Модули за кухненско обзавеждане

  • Публикувано
    17/06/2011
  • Срок
    28/07/2011
  • Отваряне на оферти
    28/07/2011
  • Възложено
    16/12/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
39141400 Модули за кухненско обзавеждане
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
142,800.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
96,082.98 EUR
Референтен номер на търга
Vergabenummer 11-0192-00
Описание

Das Hans-Sachs-Haus, das sich zwischen Vattmannstraße, Ebertstraße und Munckelstraße erstreckt, wird unter Erhalt der bestehenden Ziegelfassade und Turmfassade entkernt/abgebrochen und durch einen Neubau ersetzt.
Dieser Neubau dient als Rathaus der Stadt Gelsenkirchen mit Räumen für Verwaltung und politische Gremien und beinhaltet multifunktional nutzbare Veranstaltungsbereiche.
Der Auftrag Einrichtungen besteht im Wesentlichen aus folgenden Leistungen:
Sichtschutz und Teeküchen.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/07/2011 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
142,800.00 EUR
Окончателна договорна стойност
96,082.98 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Omikron Bürosysteme GmbH
Пощенски адрес: Stadtrodaer Straße 6
Град: Jena-Zöllnitz
Пощенски код: 07751
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.