Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Публикувано
    03/05/2024
  • Срок
    31/05/2024
  • Отваряне на оферти
    04/06/2024
  • Възложено
    31/07/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
22200000 Вестници, специализирани, периодични и илюстровани списания
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
529,813.17 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
0MPR20240000
Описание

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
required
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/06/2024 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Distintivo ambiental de la DGT.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Критерий:
Вид: price
Описание: Precio.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 80
Прогнозна стойност
529,813.17 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DIRPUBLI S.L.
Пощенски адрес:
Град: ALCORCÓN MADRID
Пощенски код: 28925
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.