Publications Office of the EU
Фpaнция-Annecy: Услуги по почистване на канализационни тръби, колектори или отводнителни канали - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Annecy: Услуги по почистване на канализационни тръби, колектори или отводнителни канали

  • Възложено
    05/06/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Département de la Haute-Savoie
Място на изпълнение
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Стопански сектор (основен код по CPV)
90470000 Услуги по почистване на канализационни тръби, колектори или отводнителни канали
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,000.00 EUR
Референтен номер на търга
18s0147
Описание

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
4,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ICART SAS
Пощенски адрес: 125 rue des Fougères
Град: Bons-en-Chablais
Пощенски код: 74890
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.