Publications Office of the EU
Διακήρυξη 10/2025 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Διακήρυξη 10/2025

  • Публикувано
    25/03/2025
  • Срок
    02/05/2025
  • Отваряне на оферти
    05/05/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: EL304 Νότιος Τομέας Αθηνών
Стопански сектор (основен код по CPV)
79415200 Консултантски услуги по проектиране на производството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνή (άνω των ορίων) Διαγωνισμός για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο της «Υλοποίησης Δράσεων Συμμόρφωσης των Αυτοματοποιημένων και μη Αυτοματοποιημένων Διαδικασιών της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης με το Ευρωπαϊκό Κανονισμό για την Προστασία Δεδομένων GDPR (GENERALDATAPROTECTIONREGULATION) συνολικού προϋπολογισμού 400.000,00€πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 496.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (24%) .

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://portal.eprocurement.gov.gr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://portal.eprocurement.gov.gr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/05/2025 10:00
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание:
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
400,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.