Publications Office of the EU
Фpaнция-Dieppe: Строителни работи по полагане на пътна настилка на улици - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Dieppe: Строителни работи по полагане на пътна настилка на улици

  • Публикувано
    10/05/2017
  • Срок
    06/06/2017
  • Отваряне на оферти
    07/06/2017
  • Възложено
    02/08/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ville de Dieppe
Място на изпълнение
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Местоположение на купувача
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233252 Строителни работи по полагане на пътна настилка на улици
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,400,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
17C0001
Описание

Pour chaque lot, la consultation a abouti à un accord-cadre multi-attributaires à bons de commande avec un montant minimum et sans montant maximum. Chaque lot de l'accord-cadre a été attribué à deux opérateurs économiques maximum. Les bons de commandes seront répartis entre les titulaires selon la méthode dite «En cascade» qui consiste à faire appel en priorité au titulaire le mieux classé à l'issue de la consultation et, en cas d'incapacité matérielle à exécuter la commande, au titulaire classé en seconde position.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ville de Dieppe
Пощенски адрес: Hôtel de Ville parc Jehan Ango BP 226
Град: Dieppe
Код по NUTS: FR232
Пощенски код: 76200
Държава: FRA
Лице за контакт: Service de la commande publique
Основен адрес: http://www.dieppe.fr
По електронен път чрез:
https://www.mpe76.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=15705&orgAcronyme=d8a
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/06/2017 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.