Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Chmeľnica: Машини за промишлена употреба - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Chmeľnica: Машини за промишлена употреба

  • Възложено
    24/07/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Limo Špes, s.r.o.
Място на изпълнение
NUTS code: SK Slovensko
Местоположение на купувача
NUTS code: SK Slovensko
Стопански сектор (основен код по CPV)
42000000 Машини за промишлена употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,209,610.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,185,900.00 EUR
Референтен номер на търга
01/LŠ/2016/T
Описание

Predmetom zákazky je dodávka inovatívnych technológií pre výrobu nových produktov v spoločnosti Limo Špes, s.r.o. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažných podkladoch.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,209,610.00
Окончателна договорна стойност
2,185,900.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Alnep, s.r.o.
Пощенски адрес: Slávičie údolie 12
Град: Bratislava
Пощенски код: 811 02
Държава: SVK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.