Publications Office of the EU
Achizitia de Autobuze si microbuze electrice, inclusiv statii de incarcare lenta/rapida in cadrul proiectului “Extinderea transportului public de calatori catre zonele turistice din judetul Valcea” - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Achizitia de Autobuze si microbuze electrice, inclusiv statii de incarcare lenta/rapida in cadrul proiectului “Extinderea transportului public de calatori catre zonele turistice din judetul Valcea”

  • Публикувано
    04/06/2024
  • Срок
    12/07/2024
  • Отваряне на оферти
    12/07/2024
  • Възложено
    17/10/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO415 Vâlcea
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144910 Електрически автобуси
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
77,870,000.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
61,490,000.00 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
cod C10-I1.1-127/1P
Описание

In cadrul contractului de finanțare nr. 135148/28,11,2022, aferent proiectului cu titlul: “Extinderea transportului public de calatori catre zonele turistice din judetul Valcea” se vor achizitiona mAutobuze si microbuze electrice, inclusiv statii de incarcare lenta/rapida , in conformitate cu cerintele din Caietul de Sarcini .Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor stabilit de catre autoritatea contractanta este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod complet tuturor solicitarilor de clarifiari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/07/2024 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.