Publications Office of the EU
Фpaнция-Créteil: Компютърно оборудване и принадлежности - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Créteil: Компютърно оборудване и принадлежности

  • Публикувано
    11/06/2021
  • Срок
    21/07/2021
  • Отваряне на оферти
    21/07/2021
  • Възложено
    10/11/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
créteil-Habitat-Semic
Място на изпълнение
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Местоположение на купувача
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Стопански сектор (основен код по CPV)
30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
422,732.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

les prestations attendues sont : Licences logiciels Microsoft et autres éditeurs, Fournitures informatiques.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.creteil-habitat-marches.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/07/2021 15:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
422,732.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: bechtle direct sas
Пощенски адрес: 30 rue des Vergers
Град: Molsheim
Пощенски код: 67120
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.