Publications Office of the EU
PL-Ostrołęka: Разпределение на електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Ostrołęka: Разпределение на електрическа енергия

  • Възложено
    27/07/2012
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
65310000 Разпределение на електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,810,965.26
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
ZP.271.26.2012
Описание

Usługi dystrybucyjne energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej:
1) na potrzeby lokali i obiektów innych, niż oświetlenie drogowe,
2) na potrzeby oświetlenia drogowego.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
1,810,965.26
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa
Пощенски адрес: ul. Marsa 95
Град: Warszawa
Пощенски код: 04-470
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.