Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Централен процесорен блок за обработка на информация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Варшава: Централен процесорен блок за обработка на информация

  • Публикувано
    14/03/2023
  • Срок
    18/04/2023
  • Отменено
    25/04/2023
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Стопански сектор (основен код по CPV)
30211000 Централен процесорен блок за обработка на информация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
MELBDZ.261.19.2023
Описание

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Национален регистрационен номер: REGON 000001554
Пощенски адрес: PLAC POLITECHNIKI 1
Град: Warszawa
Код по NUTS: PL911
Пощенски код: 00-661
Държава: POL
Основен адрес: https://www.pw.edu.pl
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/04/2023 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.