Publications Office of the EU
Бивша югославска република Македония-Скопие: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Бивша югославска република Македония-Скопие: Строителни и монтажни работи

  • Публикувано
    18/08/2018
  • Срок
    05/09/2018
  • Отваряне на оферти
    05/09/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ministry of Transport and Communication — Macedonia
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
19,067,822.00 MKD
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
61/2018
Описание

all details are given at the tender documentation

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/09/2018 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Код по СРV

45000000 - Строителни и монтажни работи

71320000 - Инженерни услуги по проектиране и конструиране

45200000 - Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

71000000 - Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
19,067,822.00 MKD
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.