Publications Office of the EU
Фpaнция-Issoire: Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Issoire: Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка

  • Възложено
    07/10/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Commune d'Issoire
Място на изпълнение
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Стопански сектор (основен код по CPV)
45111000 Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
68,851.46 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Ce marché concerne l’opération de travaux de désamiantage et de démolition de trois bâtiments situés au carrefour de la rue du Docteur Sauvat et de la rue de Brioude.
Le délai global d'exécution de cette opération est de 5 semaines hors période de préparation.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.