Publications Office of the EU
Cлoвeния-Šmartno ob Paki: Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвeния-Šmartno ob Paki: Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

  • Публикувано
    23/07/2021
  • Срок
    09/09/2021
  • Възложено
    06/10/2021
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
OBČINA ŠMARTNO OB PAKI
Място на изпълнение
NUTS code: SI Slovenija
Местоположение на купувача
NUTS code: SI Slovenija
Стопански сектор (основен код по CPV)
45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,502,426.44 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,518,994.71 EUR
Референтен номер на търга
JN-4920
Описание

Na jugozahodnem delu, na zdajšnjem travniku, se obstoječemu vrtcu doda prizidek. V njem
bodo tri dodatne igralnice s pokritimi terasami in pripadajočimi prostori ter garderobami,
veliki skupni prostor, sklop vseh prostorov za zaposlene, knjižnica in dodaten prostor za
dejavnosti otrok, skupna garderoba za tri igralnice v starem delu ter pripadajoče shrambe,
utilitarni prostori in komunikacije.
V novem delu bosta dva vhoda, eden za sklop treh igralnic na jugovzhodu in eden na
severovzhodu, za tri igralnice v starem delu in vse skupne ter upravne prostore v novem in
starem delu. Vhod na skrajnem severnem delu obstoječega objekta ostane, tako da ima
nov, povečan vrtec tri glavne vhode in enega servisnega.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=4920
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,502,426.44 EUR
Окончателна договорна стойност
1,518,994.71 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: VG5, gradnja, inženiring in svetovanje, d.o.o.
Пощенски адрес: Tehnološki park 24
Град: Ljubljana
Пощенски код: 1000
Държава: SVN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.