Publications Office of the EU
Pyмъния-Onesti: Разни медикаменти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Onesti: Разни медикаменти

  • Публикувано
    03/05/2014
  • Срок
    30/06/2014
  • Възложено
    22/07/2014
  • Отваряне на оферти
    05/08/2014
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Spitalul Municipal Onesti
Място на изпълнение
NUTS code: RO211 Bacău
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33690000 Разни медикаменти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,330,271.86 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
69
Референтен номер на търга
5946/3.4.2014.
Описание

Achizitie diverse medicamente – Program, 69 loturi, conform anexei B;
valoarea minima reprezinta valoarea estimata pt. prezenta procedura, pana la 31.12.2014; valoarea maxima reprezinta valoarea estimata cu posibile suplimentari pana la 30.4.2015; eleborarea si evaluarea ofertelor se va face conform cantitatilor specificate in caietul de sarcini si la sectiunea formulare: propunere tehnica (pana la 31.12.2014).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/08/2014 18:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.