Publications Office of the EU
Работи по полагане на подови настилки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Работи по полагане на подови настилки

  • Публикувано
    20/08/2025
  • Срок
    25/09/2025
  • Отваряне на оферти
    25/09/2025
  • Възложено
    11/11/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Göttingen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE91C Göttingen
Стопански сектор (основен код по CPV)
45432100 Други работи по полагане на подови настилки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
265,805.60 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
150,357.72 EUR
Референтен номер на търга
131_2025
Описание

##Разширяване на нова сграда OHG Carl-Zeiss-Straße 6, 37081 Göttingen ##съществените строителни работи са: ## гума за подови настилки #- подготовка на повърхности: Измерване на влагата, тест за зреене на покритието #- Отрязани изолационни ленти, 1,100 m #- Подготовка на повърхността върху циментова замазка, нови: Почистване чрез шлайфане, нанасяне на адхезивен мост, шпатули чрез процес на почистване, 1520 m2 #- работни фуги затварят 2K реакционна смола съединение вал съединител, 100 m #- повърхностна подготовка на отлят асфалт, нови: Засмукване, предварително боядисване, шпатули по метода на плетене, инсталиране на 860 м2 #- профил за разделяне на подови настилки, 260 м #- гумени подови настилки на базовия етаж, 3,5 мм дебелина, вкл. защита, 460 м2 #- гумени подови настилки на приземния етаж, 1-ви и 2-ри етаж. ОГ, дебелина 2 мм, вкл. защита, 1920 м2 #- Почистване и първоначална грижа, 2380 м2

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/09/2025 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: niedrigste wertbare Angebotsendsumme
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
265,805.60 EUR
Окончателна договорна стойност
150,357.72 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Jens Eidner
Пощенски адрес:
Град: Schneeberg
Пощенски код: 08289
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.