Publications Office of the EU
Фpaнция-Pont-à-Mousson: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Pont-à-Mousson: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти

  • Публикувано
    13/04/2022
  • Срок
    09/06/2022
  • Отваряне на оферти
    20/06/2022
  • Възложено
    01/07/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
EHPAD Saint François d'Assise
Място на изпълнение
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Местоположение на купувача
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Стопански сектор (основен код по CPV)
39222000 Принадлежности за ресторантьорство
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
147,646.00 EUR
Референтен номер на търга
01-2022
Описание

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: EHPAD Saint François d'Assise
Пощенски адрес: 44 rue du Cardinal Mathieu
Град: Pont à Mousson
Код по NUTS: FRF31
Пощенски код: 54700
Държава: FRA
Основен адрес: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
По електронен път чрез:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/06/2022 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
147,646.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: GVRS
Пощенски адрес:
Град: Le Plessis Belleville
Пощенски код: 60330
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.