Publications Office of the EU
работа на язовири - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

работа на язовири

  • Публикувано
    05/09/2025
  • Срок
    08/10/2025
  • Отваряне на оферти
    08/10/2025
  • Възложено
    25/11/2025
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Staatliches Bauamt München 2
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45321000 Топлоизолационни строителни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,271,053.50 EUR
Референтен номер на търга
25-075059
Описание

KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Функционални зони, технически центрове и вентилационни центрове Изолиране на отоплителни, водопроводни, хладилни и вентилационни линии Däm. Канализация тръби минерална вата до DN 300 прибл. 4000 м язовир. Тръби за питейна вода минерална вата до DN 100 прибл. 22.500 м, частично с язовирна стена. Фитинги Санитарна минерална вата с ламарина около 250 парчета язовир. Нагревателни кабели от минерална вата до DN150 прибл. 29.400 м, частично с ламарина. Отопление Минерална вата с ламарина прибл. Тръби за студена вода Мека пяна до DN400 прибл. 22 400 м, частично с листов язовир. Фитинги студена мека пяна прибл. 7,600 парчета язовир. Вентилационни канали Минерална вата с прибл. 16.500 м2, частично с ламарина. Вентилационни тръби от минерална вата с прибл. 8,200 м, частично с ламарина. Вентилационни канали Мека пяна прибл. Студена вода л. WRG мека пяна до DN 100 прибл. Фитинги WRG мека пяна прибл. 720 броя

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/10/2025 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: .
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
3,271,053.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Reinhold Rothkopf GmbH
Пощенски адрес:
Град: Altschönau
Пощенски код: 94556
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.