Publications Office of the EU
Обединено кралство-Ilford: Мотоциклети, велосипеди и мотоциклети с кош - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Ilford: Мотоциклети, велосипеди и мотоциклети с кош

  • Публикувано
    05/10/2018
  • Срок
    07/11/2018
  • Отваряне на оферти
    07/11/2018
  • Възложено
    20/05/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
London Borough of Redbridge
Място на изпълнение
NUTS code: UKI53 Redbridge and Waltham Forest
Местоположение на купувача
NUTS code: UKI53 Redbridge and Waltham Forest
Стопански сектор (основен код по CPV)
50111000 Услуги по управление, техническо обслужване и ремонт на автомобилния парк
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,200,000.00 GBP
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,200,000.00 GBP
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
DN368609
Описание

The contract is for the provision of a Workplace Travel scheme and comprises of three (3) separate ‘Lots’ or contracts, as detailed below:
— Lot 1 Car Club Scheme: provision of a fully managed car club service for both corporate (staff) and residents,
— Lot 2 Bike Club Scheme: provision of a fully managed electric bike club scheme for corporate (staff),
— Lot 3 Electric Vehicle Charging Points: supply, installation, maintenance and operation of on-street, electric vehicle charging point infrastructure; and

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.londontenders.org
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/11/2018 16:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.