Publications Office of the EU
Гъpция-Маруси: Сурово краве мляко - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гъpция-Маруси: Сурово краве мляко

  • Публикувано
    06/06/2014
  • Срок
    15/07/2014
  • Отваряне на оферти
    15/07/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Δήμος Αμαρουσίου
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
03333000 Сурово краве мляко
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
262,123.55 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
030841/22-05-2014
Описание

Προμήθεια γάλακτος για τους δικαιούχους εργαζόμενους του Δήμου και λοιπών τροφίμων για τις ανάγκες του ΝΠ του Δήμου ΟΚΟΙΠΑΔΑ.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/07/2014 10:30
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.