Publications Office of the EU
Иcпaния-Calafell: Маси, шкафове, бюра и библиотеки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Calafell: Маси, шкафове, бюра и библиотеки

  • Публикувано
    29/05/2018
  • Срок
    27/06/2018
  • Отваряне на оферти
    05/07/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ayuntamiento de Calafell
Място на изпълнение
NUTS code: ES514 Tarragona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES514 Tarragona
Стопански сектор (основен код по CPV)
39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
389,932.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
17/18-CNT
Описание

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ayuntamiento de Calafell
Национален регистрационен номер: P4303700A
Пощенски адрес: Avenida Catalunya, 1
Град: Calafell
Код по NUTS: ES514
Пощенски код: 43820
Държава: ESP
Лице за контакт: Miriam Navarro
Основен адрес: http://contractaciopublica.gencat.cat
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/07/2018 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
389,932.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.