Publications Office of the EU
Холандия-Schiphol: Инженерни услуги, свързани с естествено и изкуствено осветление на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Холандия-Schiphol: Инженерни услуги, свързани с естествено и изкуствено осветление на сгради

  • Публикувано
    08/04/2022
  • Срок
    20/05/2022
  • Възложено
    15/07/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
GEM A4 zone west C.V.
Място на изпълнение
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Местоположение на купувача
NUTS code: NL Nederland
Стопански сектор (основен код по CPV)
71318100 Инженерни услуги, свързани с естествено и изкуствено осветление на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
927,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: GEM A4 zone west C.V.
Национален регистрационен номер: 21664410
Пощенски адрес: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Град: SCHIPHOL
Код по NUTS: NL
Пощенски код: 1118CZ
Държава: NLD
Лице за контакт: Martin de Koning
Основен адрес: http://www.schipholtradepark.nl
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
927,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Heijmans Infra B.V.
Пощенски адрес: Graafsebaan 67
Град: ROSMALEN
Пощенски код: 5248JT
Държава: NLD
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.