Publications Office of the EU
Гepмaния-Kornwestheim: Глобална система за навигация и определяне на местоположението (GPS или равностойни) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Kornwestheim: Глобална система за навигация и определяне на местоположението (GPS или равностойни)

  • Публикувано
    25/05/2021
  • Срок
    22/06/2021
  • Отваряне на оферти
    22/06/2021
  • Възложено
    26/10/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Място на изпълнение
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Местоположение на купувача
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Стопански сектор (основен код по CPV)
38112100 Глобална система за навигация и определяне на местоположението (GPS или равностойни)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
733,950.00 EUR
Референтен номер на търга
LZBW-2021-02-019
Описание

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/06/2021 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
733,950.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: GEOsat GmbH
Пощенски адрес: Löhberg 78
Град: Mülheim an der Ruhr
Пощенски код: 45468
Държава: DEU

Официално наименование: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Пощенски адрес: Ludwig-Thoma- Str. 18
Град: Engelsberg
Пощенски код: 84549
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.