Publications Office of the EU
Иcпaния-Валенсия: Услуги, свързани с производство на информационни видеофилми и филми на цифров диск (DVD) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Валенсия: Услуги, свързани с производство на информационни видеофилми и филми на цифров диск (DVD)

  • Публикувано
    21/05/2021
  • Срок
    28/06/2021
  • Отменено
    03/09/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Autoridad Portuaria de Valencia
Място на изпълнение
NUTS code: ES523 Valencia / València
Местоположение на купувача
NUTS code: ES523 Valencia / València
Стопански сектор (основен код по CPV)
92111260 Услуги, свързани с производство на информационни видеофилми и филми на цифров диск (DVD)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
260,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
EC20-C13-13570
Описание

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/06/2021 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
260,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.