Publications Office of the EU
Полша-Poznań: Медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Poznań: Медицинско оборудване

  • Публикувано
    27/06/2019
  • Срок
    09/08/2019
  • Възложено
    27/09/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Място на изпълнение
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Местоположение на купувача
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
715,287.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
721,499.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
DZP/77/2019
Описание

Dostawa generatora molibdenowo-technetowego oraz świadczenie usługi znakowania białka DOTA-TATE izotopem itru 90 i/lub lutetu 177 wraz z dostawą oznakowanego białka, dostawa radiofarmaceutyków, produkt leczniczy joflupan

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Пощенски адрес: ul. Przybyszewskiego 49
Град: Poznań
Код по NUTS: PL415
Пощенски код: 60-355
Държава: POL
Лице за контакт: Agnieszka Majchrzak
Основен адрес: www.spsk2.pl
По електронен път чрез:
https://skhs.eb2b.com.pl/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.