Publications Office of the EU
Полша-Trzcianka: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Trzcianka: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Публикувано
    19/10/2022
  • Срок
    15/11/2022
  • Отваряне на оферти
    15/11/2022
  • Възложено
    20/12/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Västra Götalandsregionen
Място на изпълнение
NUTS code: PL411 Pilski
Местоположение на купувача
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
18,021,654.22 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,299,704.48 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
RS 2023-03551
Описание

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzcianka w roku 2023

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Trzcianka
Национален регистрационен номер: 7630011724
Пощенски адрес: ul. Ogrodowa 2
Град: Trzcianka
Код по NUTS: PL411
Пощенски код: 64-980
Държава: POL
Лице за контакт: Jakub Świątnicki
Основен адрес: www.trzcianka.pila.lasy.gov.pl
По електронен път чрез:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/11/2022 10:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.