Publications Office of the EU
Pyмъния-Radaia: Фотокопирни машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Radaia: Фотокопирни машини

  • Публикувано
    04/09/2015
  • Срок
    26/10/2015
  • Отваряне на оферти
    27/10/2015
  • Възложено
    03/12/2015
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Agentia de Dezvoltare Regionala Nord-Vest
Място на изпълнение
NUTS code: RO113 Cluj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
30121100 Фотокопирни машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
661,500.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
464,558.26 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Produsele care se vor achizitiona sunt urmatoarele:
Lot 1: Multifunctionale – 10 buc.
Scannere pentru planse mari A0 – 2 buc.
Lot 2: Scanner specializat pentru arhivare electronica A3/A4, cu software si drivere incluse – 3 buc.
Lot 3: Computere si software – 3 buc.
Unitate de stocare externa – 5 buc.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/10/2015 18:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.