Publications Office of the EU
Лaтвия-Рига: Природен газ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Лaтвия-Рига: Природен газ

  • Публикувано
    21/12/2018
  • Срок
    04/02/2019
  • Възложено
    09/05/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Място на изпълнение
NUTS code: LV003 Kurzeme
Местоположение на купувача
NUTS code: LV00 Latvija
Стопански сектор (основен код по CPV)
09123000 Природен газ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,842,975.21 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,976,975.21 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
VAMOIC 2018/230
Описание

Dabasgāzes iegāde (t. sk. sistēmas pakalpojumi un papildpakalpojumi).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Национален регистрационен номер: 90009225180
Пощенски адрес: Ernestīnes iela 34
Град: Rīga
Код по NUTS: LV00
Пощенски код: LV-1046
Държава: LVA
Лице за контакт: Ilga Bidzāne
Основен адрес: http://www.vamoic.gov.lv
По електронен път чрез:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.