Publications Office of the EU
Фpaнция-Allos: Услуги, свързани с разпределение на вода - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Allos: Услуги, свързани с разпределение на вода

  • Публикувано
    23/12/2017
  • Срок
    22/01/2018
  • Възложено
    01/02/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
65100000 Услуги, свързани с разпределение на вода
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,930,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Le concessionnaire assurera les missions suivantes: gestion du service public de production et de distribution de l'eau potable, gestion du service de collecte et de traitement des eaux usées et de ses installations; assurer les relations des services avec les abonnés; exploiter les ouvrages et installations des services conformément aux réglementation en vigueur et en assurer le fonctionnement, la surveillance, l'entretien et la maintenance, et les renouvellements; réaliser les travaux d'entretien des canalisations et des ouvrages; assurer la tenue à jour des plans et de l'inventaire technique des immobilisations; fournir à la collectivité les renseignements, conseil et avis intéressant la bonne marche de l'exploitation et sa qualité globale et pour l'élaboration de ses projets de renforcement et d'extension; percevoir les redevances dues auprès de abonnés des services.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Other
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
6,930,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Veolia Compagnie Générale des Eaux
Пощенски адрес: 21 rue de La Boétie
Град: Paris
Пощенски код: 75008
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.