Publications Office of the EU
Итaлия-Ливорно: Застрахователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Ливорно: Застрахователни услуги

  • Публикувано
    07/05/2014
  • Срок
    18/06/2014
  • Отваряне на оферти
    19/06/2014
  • Възложено
    16/07/2014
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Comune di Livorno
Място на изпълнение
NUTS code: ITI16 Livorno
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
66510000 Застрахователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
352,995.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
352,995.00 EUR
Референтен номер на търга
Codice CIG 5732525547
Описание

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/06/2014 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
352,995.00 EUR
Окончателна договорна стойност
352,995.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AON SpA
Пощенски адрес: Via Andrea Ponti 8/10
Град: Milano
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.