Publications Office of the EU
F-Страсбург: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Страсбург: Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства

  • Възложено
    20/01/2011
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34300000 Резервни части и аксесоари за превозни средства и двигатели на превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
42,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
PVA0009C
Описание

Pva0009c - fourniture de pièces détachées d'origine ou spécifiques pour les véhicules et engins de la Communauté urbaine de Strasbourg. Marché à bons de commande séparé sans mini et maxi et un opérateur économique.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
42,000.00
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.