Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Bratislava: Товарни превозни средства със специално предназначение - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Bratislava: Товарни превозни средства със специално предназначение

  • Публикувано
    04/08/2023
  • Срок
    13/09/2023
  • Възложено
    08/12/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144700 Товарни превозни средства със специално предназначение
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
53,109.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
VOB/230/2023-M_ORVO
Описание

Predmetom zákazky je nákup a dodanie nového (nepoužitého) úžitkového motorového vozidla v počte jeden (1) kus pre potreby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj "MPSVR SR" alebo "verejný
obstarávateľ") a poskytovanie záruky na uvedené vozidlo podľa technickej špecifikácie. Bližšia technická špecifikácia
predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 1 Kúpnej zmluvy, ktorá je Prílohou č. 2 súťažných podkladov.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/476233
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
53,109.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AUTOPOLIS, a.s.
Пощенски адрес:
Град: Bratislava - mestská časť Petržalka
Пощенски код: 85104
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.