Publications Office of the EU
PKI200391 Logistiikkakeskus (3.0), Helsinki - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PKI200391 Logistiikkakeskus (3.0), Helsinki

  • Публикувано
    15/12/2023
  • Срок
    22/01/2024
  • Отваряне на оферти
    22/01/2024
  • Възложено
    13/11/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Puolustuskiinteistöt
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
19,600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,915,704.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
1336/02.00/2021
Описание

Uudisrakennuksen rakennusurakka tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti. Tarjouspyynnön urakkalajit ovat rakennusurakka pääurakkana, ilmanvaihtourakka, putkiurakka ja sähköurakka. RU: https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=10269&guid=390434b2-a43e-40ec-9de4-1461aa67bb6d. PU: https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=10270&guid=facc160f-dfb6-43b1-87e2-77262df3cefe. IU: https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=10271&guid=fe5f1992-8137-42d3-b206-c1009cc05446. SU: https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=10272&guid=33a587ba-4a1b-4e01-ab34-b81fd3ade07d.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=10269&guid=390434b2-a43e-40ec-9de4-1461aa67bb6d
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=10269&guid=390434b2-a43e-40ec-9de4-1461aa67bb6d
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/01/2024 11:15
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.