Publications Office of the EU
Иcпaния-Santander: Медицински консумативи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Santander: Медицински консумативи

  • Публикувано
    20/12/2018
  • Срок
    04/02/2019
  • Отваряне на оферти
    13/02/2019
  • Възложено
    28/05/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Servicio Cántabro de Salud
Място на изпълнение
NUTS code: ES13 Cantabria
Местоположение на купувача
NUTS code: ES13 Cantabria
Стопански сектор (основен код по CPV)
33140000 Медицински консумативи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,379,916.03 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.71 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
PA AM SCS 2018 43
Описание

Suministro de tubos de extracción de sangre y recogida de muestras de líquidos biológicos y etiquetas adhesivas identificativas para los centros dependientes del Servicio Cántabro de Salud.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Servicio Cántabro de Salud
Национален регистрационен номер: Q3900738J
Пощенски адрес: Avenida Cardenal Herrera Oria, s/n
Град: Santander
Код по NUTS: ES13
Пощенски код: 39011
Държава: ESP
Лице за контакт: Servicio Cántabro de Salud
Основен адрес: http://www.scsalud.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/02/2019 09:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.