Publications Office of the EU
Call for tenders for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme to Lawrencetown NS Galway 17170t - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Call for tenders for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme to Lawrencetown NS Galway 17170t

  • Публикувано
    24/09/2025
  • Срок
    30/09/2025
  • Отваряне на оферти
    30/09/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lawrencetown National School
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: IE042 West
Стопански сектор (основен код по CPV)
55523100 Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
207,916.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

The board of Management of Lawrencetown NS 17170t is seeking proposals for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The school intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 119 students. The school Calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6432984
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6432984
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/09/2025 16:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
207,916.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.