Publications Office of the EU
ул. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A — Подготовка на документация като част от задачата ECO Synergy Gdańsk — Instrument ELENA. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ул. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A — Подготовка на документация като част от задачата ECO Synergy Gdańsk — Instrument ELENA.

  • Публикувано
    06/05/2024
  • Срок
    07/06/2024
  • Отменено
    11/06/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gdańskie Nieruchomości
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL634 Gdański
Стопански сектор (основен код по CPV)
71220000 Архитектурно проектиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
TZ.250.45.2024.DPF
Описание

1.Обектът на заповедта е: а) изготвяне на пет отделни документи за многоотраслов проект и оценка на разходите за термомодернизация (включително изолация), обновяване (обновяване) и реконструкция с изпълнение на проектирането на строителна техника за строителни съоръжения, разположени в Гданск на адрес: — ул. Kwietnej 29, парцел № 156/10, зона за регистрация 010, — ул. Kwietnej 38, парцел № 175, 157/8 кадастрална площ 010, — ул. Kwietnej 40, парцел № 176/2, зона за регистрация 010, — ул. Kwietnej 41, парцел № 177 и 176/2, регистрационна зона 010, — ул. Kwietnej 41A, парцел № 177 и № 178/2, регистрационна зона 010, б) получаване на административни решения за извършване на строителни работи от компетентния орган на архитектурната и строителната администрация, даващи възможност на възлагащия орган да започне строителни работи, в) извършване на еднократна актуализация на оценките на инвестиционните разходи; г) упражняване на авторски надзор в обхвата на: — установяване при извършване на строителните работи, че изпълнението е в съответствие с проекта, — договаряне на възможността за въвеждане на алтернативни решения на предвидените в проекта и съобщени от управителя на строителството или инспектора по надзора на инвеститорите и в съответствие със сключения договор. 2.Подробности са описани в точка 3 от тръжните спецификации.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/06/2024 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.