Publications Office of the EU
B-Антверпен: Изготвяне и обновление на хидрографски карти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

B-Антверпен: Изготвяне и обновление на хидрографски карти

  • Възложено
    06/01/2011
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71354400 Изготвяне и обновление на хидрографски карти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
999,854.46
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
502,392.00 EUR
Референтен номер на търга
Maritieme Toegang-16EF/2010/20: Uitvoeren van hydrografische metingen in de Westerschelde-F03_0
Описание

Uitvoeren van hydrografische metingen in de Westerschelde.
Deze opdracht heeft tot doel:
— het uitvoeren van hydrografische peilingen in de Westerschelde. De peilingen zullen voornamelijk gebeuren ten behoeve van de monitoring van de plaatrandbestortingen,
— het verwerken van deze metingen tot digitale data, peilplannen, verschilkaarten en volumebepalingen.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
999,854.46
Окончателна договорна стойност
502,392.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.