Publications Office of the EU
Наемане на шофьори и работници в областта на околната среда - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Наемане на шофьори и работници в областта на околната среда

  • Публикувано
    02/09/2026
  • Днес
    06/09/2026
  • Срок
    16/09/2026
Статус
Публикувано
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
SRV återvinning AB
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SE110 Stockholms län
Стопански сектор (основен код по CPV)
90000000 Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
100,000,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2026/221
Описание

​SRV Recycling AB кани доставчиците да подадат оферти за възлагане на обществена поръчка по рамков договор 2026/221 — Водачи на персонал и работници в областта на околната среда.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание:
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
100,000,000.00 SEK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.