Publications Office of the EU
Gara europea a procedura aperta volta alla conclusione di un accordo quadro con più soggetti economici, per la durata di tre anni, periodo 2025/2028, per l’affidamento dei servizi di accoglienza e dei servizi connessi ai cittadini stranieri richiedenti asilo presso strutture temporanee, costituite da centri collettivi con capacità fino a 50 posti ubicate nella Città Metropolitana di Roma Capitale - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gara europea a procedura aperta volta alla conclusione di un accordo quadro con più soggetti economici, per la durata di tre anni, periodo 2025/2028, per l’affidamento dei servizi di accoglienza e dei servizi connessi ai cittadini stranieri richiedenti asilo presso strutture temporanee, costituite da centri collettivi con capacità fino a 50 posti ubicate nella Città Metropolitana di Roma Capitale

  • Публикувано
    25/06/2025
  • Срок
    08/08/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Prefettura di Roma
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
85320000 Други социални услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
53,578,350.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Описание

Gara europea a procedura aperta volta alla conclusione di un accordo quadro con più soggetti economici, per la durata di tre anni, periodo 2025/2028, per l’affidamento dei servizi di accoglienza e dei servizi connessi ai cittadini stranieri richiedenti asilo presso strutture temporanee, costituite da centri collettivi con capacità fino a 50 posti ubicate nella Città Metropolitana di Roma Capitale

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.acquistinretepa.it
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.acquistinretepa.it
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
53,578,350.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.