Publications Office of the EU
Гepмaния-Хановер: Строителни и монтажни работи на релсови пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Хановер: Строителни и монтажни работи на релсови пътища

  • Възложено
    09/02/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
DB Netz AG
Място на изпълнение
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE92 Hannover
Стопански сектор (основен код по CPV)
45234100 Строителни и монтажни работи на релсови пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
29,936,977.31 EUR
Референтен номер на търга
15TEI17121
Описание

Bautechnik ESTW Osnabrück Strecke 2200. Herstellung von ca. 90 km Kabelkanal inkl. Kabelverlegung, ca. 280 Querungen, ca. 660 Schächten, ca. 350 Signalerdfüßen, 16 Signalauslegern inkl. Fundamente, Rückbau/ Lückenschluss von 22 Weichen mit teilweiser Gleisanschwenkung, Vorbereitung von 11 Modulgebäudestandorten mit Herstellung der Außenanlagen.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
29,936,977.31 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Leonhard Weiss GmbH & Co. KG Bauunternehmung
Пощенски адрес: Leonhard-Weiss-Str. 22
Град: Göppingen
Пощенски код: 73037
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.