Publications Office of the EU
Полша-Gdynia: Дизелово гориво - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Gdynia: Дизелово гориво

  • Възложено
    02/10/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Стопански сектор (основен код по CPV)
09134200 Дизелово гориво
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,500,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,797,437.30 PLN
Референтен номер на търга
ZP-MP-3805-2/2018
Описание

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliwa żeglugowego lekkiego MGO w ilości 560 ton dla jednostek pływających Urzędu Morskiego w Gdyni.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,500,000.00
Окончателна договорна стойност
3,797,437.30 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ Spółka Jawna
Пощенски адрес: Bohaterów Westerplatte 7
Град: Słupsk
Пощенски код: 76-200
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.