Publications Office of the EU
Гepмaния-Мюнхен: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Мюнхен: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    27/02/2013
  • Срок
    25/03/2013
  • Отваряне на оферти
    16/04/2013
  • Възложено
    31/07/2013
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Schwesternschaft der Krankenfürsorge des Dritten Ordens K. d. Ö. R.
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
250,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Die bestehende Kinderklinik in Passau mit einem Sozialpädiatrischen Zentrum ist den aktuellen Erfordernissen anzupassen. Nach der Inbetriebnahme der Kinderklinik Dritter Orden Passau im Jahr 1991 wurden in Zusammenarbeit mit dem Klinikum Passau eine adäquate Versorgung von Frühgeborenen, Kindern und Jugendlichen für die Stadt und den Landkreis Passau sowie Teile der angrenzenden Landkreise Rottal-Inn und Freyung-Grafenau sichergestellt. Seit 1993 ist die Kinderklinik zusammen mit dem Klinikum Passau als Pränatalzentrum mit der höchsten Versorgungsstufe (Level 1) anerkannt.
Die Betreuung von kranken Neu- und Frühgeborenen hat in den letzten Jahren einen massiven Wandel erlebt. Besonders deutlich wird dies an den gestiegenen hygienischen Herausforderungen, aber auch an den geänderten medizinisch-pflegerischen Abläufen.
Deshalb sind folgende Ziele für die Umstrukturierung der Neonatologie gegeben:
— Sicherstellung der Voraussetzungen zur Umsetzung und Gewährleistung einer entwicklungsfördernden Pflege und familienzentrierten Versorgung;
— Gewährleistung der Einhaltung von ausreichend hygienischen Voraussetzungen von Prävention nosokomialer Erkrankungen und zur Umsetzung der Vorgaben des LGL;
— Wiederherstellung und dauerhafte Gewährleistung eines reibungslosen Betriebsablaufes;
— Wiederherstellung von Plätzen zur Betreuung von überwachungspflichtigen und pflegeintensiven Neugeborenen;
— Diese Maßnahmen sind komplett im Bestand zu realisieren.
Grundlage für die Weiterplanung ist der eingereichte Antrag auf Vorwegfestlegung mit den Vorgaben im Rahmen der Prüfung des Antrages.
Diese Maßnahme soll durch den Freistaat Bayern gefördert werden. Hierfür ist eine Bruttogeschossfläche von 1 773 m² zu bearbeiten.
Das vom Bauherrn vorgesehene Kostenlimit beträgt hierfür ca. 7 Mio. EUR brutto.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: BPM Bau- und Projektmanagement Hartl GmbH
Пощенски адрес: Hofmark 50
Град: Eggenfelden
Пощенски код: 84307
Държава: DEU
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/04/2013 12:00
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
250,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ingenieurbüro Kasprowski
Пощенски адрес: Schießstattweg 62
Град: Passau
Пощенски код: 94032
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.