Publications Office of the EU
Иcпaния-Manacor: Услуги по управление на барове - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Manacor: Услуги по управление на барове

  • Обявено
    22/09/2021
  • Публикувано
    27/09/2021
  • Срок
    18/10/2021
  • Възложено
    17/12/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
AYUNTAMIENTO DE MANACOR
Място на изпълнение
NUTS code: ES532 Mallorca
Местоположение на купувача
NUTS code: ES532 Mallorca
Стопански сектор (основен код по CPV)
55410000 Услуги по управление на барове
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
278,740.44 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,700.00 EUR
Референтен номер на търга
2021/20
Описание

Concesión del servicio para la explotación del bar cafeteria del polideportivo Miquel Angel Nadal de Manacor

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=TP7fD6wR1Z6mq21uxhbaVQ%3D%3D
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
278,740.44 EUR
Окончателна договорна стойност
4,700.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ISABEL MESQUIDA BASSA
Пощенски адрес:
Град: Manacor
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.